Prodej

Nahraďte obyčejné a neekologické igelitové či papírové tašky, které nyní nabízíte svým zákazníkům či firemním klientům a překvapte je moderní a stylovou síťovkou, kterou pro vás připrávíme přímo na míru.

Síťovky do obchodů

Odlište se od konkurence a nabídněte svým zákazníkům místo igelitových a papírových tašek moderní a stylové síťovky, které jsou navíc i ekologicky šetrné.

Ideálně se hodí do obchodů s potravinami a různými delikatesami, ale jejich použití se meze nekladou.

Výhodou síťovek je jejich skladnost a odolnost oproti igelitkám, které mnohdy nevydrží ani první nákup a rychle končí v odpadkovém koši.

Síťovka jako reklamní předmět

Rozšiřte současnou nabídku svých reklamních předmětů o praktickou síťovku, laděnou do vašich firemních barev a opatřenou vaším firemním logem. Nechte si ji od nás vyrobit přímo na míru.

Vaši klienti mají rádi osobité dárky a toto síťovka přesně splňuje. Obyčejných papírových a igelitových tašek je všude kolem nás nespočet a mnohdy je klienti rovnou zahodí, ale dostane-li sadu dárkových předmětů v naší stylové síťovce, bude ji i nadále používat a vaše logo se tak dostane mezi mnohem větší počet lidí.

Neváhejte a kontaktujte nás. Projdeme s vámi vaši představu a připravíme vám kompletní řešení na míru přímo pro vás – od barvy síťovek až po grafické zpracování obalů.

Síťovky si u nás můžete objednat také jednotlivě na našem e-shopu. Po dokončení objednávky vám ji pošleme Českou poštou na dobírku nebo můžete úhradu provést předem.

Přejete si dostat vzorek síťovky? Napište si, rádi vám jej pošleme.

Pro velkoodběratele nabízíme množstevní slevy a speciální prodejní programy.

Možnost vlastního loga a dalších úprav dle zadání.

Napište nám